cs Česky en English de Deutsch nl Nederlands pl Po polsku

Okolí

Nebudete-li vědět, co s volným časem, můžete vyrazit na výlety po okolí.

Pec pod Sněžkou

Do Pece se dostanete pěšky za 30 minut. Cesta je 3 km dlouhá. Zpět můžete vyjet lanovkou na Hnědý vrch a potom jen seběhnout 2 km dolů zpět k naší boudě.

Relax park

U parkoviště v Peci pod Sněžkou při cestě na lanovku na Sněžku je pro návštěvníky vybudován zábavní park, jehož součástí je bobová dráha, skluzavky, trampolína a lanové centrum.

Tenisové kurty

Naši návštěvníci mají možnost zahrát si tenis na antukových kurtech Slovan v Peci pod Sněžkou.

Sněžka

Nejvyšší hora Krkonoš tyčící se do výšky 1602 metrů nad mořem je oblíbeným místem pro pěší turisty. Na vrchol se můžete dopravit též lanovkou. Cesta zpět po hřebenech je 16 km dlouhá.

Černá hora

Na Černou horu jsou to od nás 3 km. Dostanete se tam pěšky, na kole i na běžkách. Jsou zde naučné stezky po rašeliništi a pěkná rozhledna. Můžete sjet nebo seběhnou dolů do Janských lázní a zpět vyjet lanovkou na Černou horu i s kolem nebo lyžemi.

Trutnov

Naše největší město v dosahu kam můžete vyrazit třeba na nákupy. Vzdálené je bezmála 25 km.

ZOO Dvůr Králové

Návštěvníci by při pobytu na naší boudě neměli vynechat návštěvu ZOO ve Dvoře Králové nad Labem. Je to nádherný celodenní výlet. Vzdálenost je 41 km.

Adršpašsko-teplické skály

Dalším poutavým místem v dosahu jsou Adršpašské skály. Je to zajímavé místo nejen pro horolezce, ale také pro pěší a cyklisty. Vzdálenost je 42 km.

Tržnice v Jelenia Góra

Pro milovníky nákupů a smlouvání je ideálním místem polská Jelenia Góra. Tamní tržnice je vyhlášená v širokém okolí. Vzdálenost je pouhých 45 km.